Vybírejte z našich podniků:• Terasy restaurant - pizza to go na Velké Ohradě www.terasyrestaurant.cz

Nově otevřená pizzerie Terasy restaurant - pizza to go na Praze 5 nabízí příjemné posezení na rozlehlé venkovní terase, velký výběr pizz, salátů a těstovin, které je možné objednat také s sebou, včetně čepovaného piva z pivovaru Svijany. V roce 2020 proběhla rekonstrukce vnitřních prostor restaurace a baru, který nyní slouží jako koktejlový bar s širokým portfoliem destilátů.


• NICOLAS BAR na Malé Straně www.nicolasbar.cz

Nicolas bar & restaurant najdete v centru Prahy na Malé Straně, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu v blízkosti tramvajové zastávky Malostranské náměstí. Přes den funguje jako restaurace a kavárna se zahrádkou, večer se mění ve stylový koktejl bar vhodný i pro oslavy narozenin a další společenské akce. Nechte se zlákat skvělými cenami, atraktivním prostředím a příjemnou obsluhou. Kapacita baru je 80 osob.


• JOSIE BAR na Žižkově www.josiebar.cz

Josie bar najdete v samém srdci Žižkova, v blízkosti zastávky Lipanská. Nabízí příjemné posezení a široký výběr nápojů. K zábavě je možné využít biliard, šachy a další stolní hry. K dispozici je dataprojektor, nejen k promítaní sportovních přenosů. Místo je vhodné pro setkání s přáteli, pořádaní výstav, koncertů, oslav narozenin, firemních večírků a dalších společenských akcí s kapacitou 40 osob.

Spojte se s námi